MAKALE DEĞERLENDİRME ÜCRETİ 1000 TL DİR.

Dergimizde yayınlanan tüm içerikler açık erişimlidir ve yayınlandıktan sonra çevrimiçi olarak ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu, herkesin içeriği istediği yerde ve istediği zaman okumasını sağlar. Çalışmalarımız ancak yazarlardan yayın ücreti talep ederek uzun vadede sürdürülebilir olabilir. Bu ücretler, sunduğumuz yayıncılık hizmetlerinin maliyetlerinin bir kısmını karşılamaktadır. Bu hizmetler arasında editörler ve yazarlar için çevrimiçi araçlar, makale üretimi ve barındırma, özetleme ve indeksleme hizmetleri, reklam maliyetleri yer alır. Bu yüzden aday makalenizi sisteme yüklerken ücret politikasının gereğini yerine getirmelisiniz.

Ücret politikası gereğini yapmayan yazarların makale değerlendirme süreci başlatılmaz. Bununla birlikte yazarlar aşağıda belirtilen hususları makale yüklerken kontrol listesinde onaylarlar. Bu nedenle ULEDER sorumluluk kabul etmez.

1. ULEDER en fazla 4 yazarlı çalışmaları değerlendirmeye alır.

2. Aday makalelerin değerlendirmeye alınması ön koşulu, yazım kurallarını ve dergi politikalarını yerine getirmektir.

3. ULEDER çift kör hakemli sistemle makaleleri değerlendirir. Makalelerinizin yayınlanması tamamen hakem görüşleri ile birlikte editör onayına bağlıdır. Bu nedenle makaleleri reddedilen yazarların ücret iadesi talebi dikkate alınmaz. Geri ödeme yapılmaz. Ücret, kabul veya red şartına bağlı olmaksızın ödenir.

4. Ön inceleme sırasında intihal tespiti yapılır. Etik ihlal tespit edilen makaleler yayınlanmaz.

Tüm bu açıklamaları dikkatlice okuduktan sonra makalenizi yükleyiniz.

 

Önemli!

Ödeme ekranında not kısmına fatura kesilmesi için T.C kimlik numaranızı yazınız.  Faturanız e-posta adresinize gönderilecektir. Faturanız ulaşmaz ise bizimle irtibata geçiniz.