ULEDER, okuyuculara ve yazarlara ücretsiz olarak sunulur. Makalelere  erişim veya yayın için ücret  alınmaz*.

 

* Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında yapılacak sayılar, önceden ilan edilmek şartı ile usulünce ihtiyacı olan okulların "Okul Aile Birliği Birliği" hesaplarına ücret yatırılarak gerçekleştirilecektir. Bu gelirler hiç bir şekilde ULEDER tasarrufunda kullanılmaz. Geri ödemesi yoktur.

 

 

 

DUYURU

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ SONUCU:

(30.06.2022) ULEDER'İN HAZİRAN SAYISINDAN ELDE ETTİĞİ GELİRİ TÜMÜYLE Mersin Tarsus Çamalan Şehit Burhan Yıldırım İlkokulu ÖĞRENCİLERİNDEN İHTİYACI OLANLARA BAĞIŞLAMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ. KATKI SUNAN TÜM YAZARLARA TEŞEKKÜRLER.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDAKİ HAZİRAN 2022 SAYISININ KOŞULLARI:

ULEDER’de ön incelemeden geçirilen ve biçim ve şekil açısından uygun görülen makalelerin değerlendirme sürecine alınabilmesi için herhangi bir kabul veya ret şartına bağlı olmaksızın yazar başına ücret (2022 yılı için 200 TL) alınması uygun görülmektedir. Ücret politikası gereği ödeme yapılması durumunda süreç başlayacaktır. Bu sebeple gerekli ücreti ödenmeyen makalelerin hakem değerlendirme süreci başlatılmamaktadır. Hakem süreci tamamlanan ancak yayınlanmamasına karar verilen makaleler için ödenen ücretlerin geri ödenmesi söz konusu değildir.