DUYURU

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ-2 SONUCU:

(24.01.2023) ULEDER'İN ŞUBAT SAYISINDAN ELDE ETTİĞİ GELİRİ TÜMÜYLE Bitlis Tatvan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ÖĞRENCİLERİNDEN İHTİYACI OLANLARA BAĞIŞLAMAKTAN MUTLULUK DUYAR. KATKI SUNAN TÜM YAZARLARA, HAKEMLERE TEŞEKKÜRLER.

 

* Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında yapılacak sayılar, önceden ilan edilmek şartı ile usulünce ihtiyacı olan okulların "Okul Aile Birliği Birliği" hesaplarına ücret yatırılarak gerçekleştirilecektir. Bu gelirler hiç bir şekilde ULEDER tasarrufunda kullanılmaz. Geri ödemesi yoktur.

 

ŞUBAT 2023 SAYISI İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ 2 (8 EKİM 2023)

 

ULEDER 2023 Şubat sayısını, ücret politikasına dayanarak sosyal sorumluluk projesi gereği ücretli yapmıştır. Bu kapsamda 2023 Şubat sayısının tüm gelirini doğrudan Bitlis Tatvan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu'na bağışlayacaktır. Belirlenen ücret makale başı 800 TL dir.* Elde edilen gelir, okul aile birliği tarafından yardıma ihtiyacı olan çocuklara harcanacaktır. Ücret politikası  sekmesinden ödeme bilgilerine ulaşabilirsiniz. Lütfen dekontu sisteme yükleyiniz ve ulusalegitimdergisi@gmail.com adresine gönderiniz.

*Makalede yazar sayısı en fazla 4 olarak belirlenmiştir.

ÖNEMLİ!!! Aday makalelerin yayına kabul veya red olmasına bağlı olmaksızın ücret değerlendirme başlamadan önce yatırılır. Reddedilen makaleler için geri ödeme yapılmaz. Bu yüzden yazarlar bu durumu belirten ıslak imzalı belge tarayarak yollamalıdır.

HESAP BİLGİLERİ

Hesap Adı: Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu Okul Aile Birliği

IBAN: -

Açıklama kısmına Uleder Sosyal Sorumululuk Projesi-2  yazılacaktır.

 

 

DUYURU

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ SONUCU:

(30.06.2022) ULEDER'İN HAZİRAN SAYISINDAN ELDE ETTİĞİ GELİRİ TÜMÜYLE Mersin Tarsus Çamalan Şehit Burhan Yıldırım İlkokulu ÖĞRENCİLERİNDEN İHTİYACI OLANLARA BAĞIŞLAMAKTAN MUTLULUK DUYAR. KATKI SUNAN TÜM YAZARLARA TEŞEKKÜRLER.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDAKİ HAZİRAN 2022 SAYISININ KOŞULLARI:

ULEDER’de ön incelemeden geçirilen ve biçim ve şekil açısından uygun görülen makalelerin değerlendirme sürecine alınabilmesi için herhangi bir kabul veya ret şartına bağlı olmaksızın yazar başına ücret (2022 yılı için 200 TL) alınması uygun görülmektedir. Ücret politikası gereği ödeme yapılması durumunda süreç başlayacaktır. Bu sebeple gerekli ücreti ödenmeyen makalelerin hakem değerlendirme süreci başlatılmamaktadır. Hakem süreci tamamlanan ancak yayınlanmamasına karar verilen makaleler için ödenen ücretlerin geri ödenmesi söz konusu değildir.