ISSN : 2791-7037

Ulusal Eğitim Dergisi (ULEDER) yılda 2 defa çevrimiçi yayın yapan, açık erişimli ulusal bir dergidir. Dergide çift kör hakemlik sistemi uygulanır. Türkiye'de eğitimin iyileştirilmesine odaklanır. Eğitimin tüm alanları kapsar. Eğitim alanın tüm boyutlarını ve alt boyutlarını konu edinen çalışmaları kabul eder. Tüm yayınlarının telif hakkı ULEDER'e aittir.

 

Nahçıvan Devlet Üniversitesi'nden Doç.Dr.Taleh HALİLOV'un sayı editörlüğünde *8 Kasım Zafer Günü Özel Sayısı (*8 Noyabr-Zəfər Günü Xüsusi Buraxilişi) yayınlanacaktır.

 

Dergimizin editör kadrosunu güçlendirerek, 2023 sayıları için makale kabulüne başlamış bulunmaktayız. Bundan önce de olduğu gibi ücretsiz olarak makale kabulüne devam etmekteyiz (Sosyal sorumluluk projelerimiz üzerine yapılan sayılarımız hariç). Aday makalelerinizi görmekten memnuniyet duyarız (1 Ağustos 2022).

MAKALE ÇAĞRISI:

2023 Şubat sayısı için aday makale son gönderim tarihi: 01 Ocak 2023

2023 Eylül sayısı için aday makale son gönderim tarihi: 01 Ağustos 2023

Makale şablonumuz yenilenmiştir. Buradan şablonu indirebilirsiniz..

Cilt 2 Sayı 2 (2022)

Değerli ULEDER okuyucuları,

Dergimiz yeni sayısı ile eğitim alanında kesintisiz yayın yapmaya devam ediyor.

2022 yılının ikinci sayısında siz değerli araştırmacılarımızı, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve tüm paydaşlarınızı eğitim ile ilgili zengin içeriğe sahip çalışmalarla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz. ULEDER olarak hedefimiz eğitimin her alanında birçok farklı çalışmayı eğitim dünyasına kazandırmaya devam etmektir. Bu anlamda çok değerli araştırmalarıyla dergimize ve fikirlerimizin zenginleşmesine katkıda bulunan tüm yazarlarımıza teşekkürü borç biliyoruz. Değerli Editörler Kurulu üyelerine, hakemlere sonsuz şükranlarımızı sunar tüm paydaşlara keyifli okumalar dilerim.

                                                                                                                              Dr. Öğr. Üyesi Hakan ULUM

                                                                                                                             Necmettin Erbakan Üniversitesi

Yayınlanmış: 30.06.2022

Tüm Sayıları Göster

ISSN : 2791-7037